Що таке Київ ІД

Київ ІД – це єдиний обліковий запис киянина. Він надає доступ до багатьох міських сервісів, наприклад, до системи звернень громадян 1551, смс та емейл сповіщень, електронних послуг тощо.

Для входу ви можете використовувати адресу електронної пошти та пароль або обліковий запис Google, Facebook, Twitter чи LinkedIn. Деякі сервіси мають переконатись, що це саме ви, тому вимагають увійти за допомогою Bank ID, електронного цифрового підпису чи Картки киянина.

Чому я маю надати Київ ІД особисту інформацію під час реєстрації

Під час реєстрації ми просимо надати особисту інформацію, щоб захистити ваш обліковий запис і забезпечити вам найкращі умови роботи, незалежно від того, яким сервісом ви користуєтесь. Деякі сервіси для своєї роботи можуть вимагати додаткові персональні дані.

Прізвище, ім’я та по батькові

Використання багатьох сервісів, наприклад, електронних послуг, або системи звернень до контактного центру, потребують вказати ПІБ користувача для ідентифікації. Якщо ви не маєте по батькові, встановіть відповідну позначку під полем.

Електронна адреса

За допомогою електронної адреси ви входитиме до свого облікового запису Київ ІД. Також ваша електронна адреса використовуватиметься для отримання повідомлень, на які ви підпишетесь в системі інформування, сповіщень про важливі зміни в роботі системи тощо. Аби переконатись, що вказана електронна адреса належить вам, на неї буде надіслано активаційний код. Введіть його у відповідне поле при реєстрації.

Номер мобільного телефону

Ваш номер мобільного телефону використовуватиметься для сповіщення про важливі події, такі, як надзвичайні ситуації, пошук зниклих дітей тощо. Ви зможете підписатись на смс-сповіщення щодо перекриття доріг, зміни в роботі міського транспорту та інші. Номер телефону необхідно підтвердити за допомогою активаційного коду, який буде надіслано вам в смс-повідомленні. Зробіть це при реєстрації або пізніше, в особистому кабінеті. Доки номер телефону не підтверджено, ви не зможете підписатись на смс-сповіщення. Сервіси, які потребують номер телефону, також будуть недоступні.

Дата народження

Дата народження є обов'язковим полем для ідентифікації в деяких базових сервісах, таких як відправка звернень в системі 1551 та замовлення послуг.

Стать

Інформація про вашу стать потрібна, щоб коректно до вас звертатись та відображати ваші публічні дії у сервісах. Наприклад, якщо ви залишили коментар, з'явиться повідомлення «прокоментував» або «прокоментувала». Доки ви не додасте фотографію до вашого особистого профіля користувача, буде відображатись чоловічий або жіночий контур.

Пароль

Щоб захистити свій обліковий запис, створіть надійний пароль:

  • принаймні з восьми символів;
  • не використовуйте пароль з інших сайтів;
  • не використовуйте цей пароль на іншому сайті.